Magimix 5200 XL – robot kuchenny najwyższej klasy.

Magimix 5200XL

Jeśli chcesz swoją przygodę z gotowaniem uczynić przyjemniejszą i szybszą w przygotowaniu różnorodnych dań, to robot kuchenny marki Magimix 5200 XL będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Jest to sprzęt niezwykle wydajny i funkcjonalny, posiada wiele opcji które okazują się bardzo przydatne w praktyce.

Funkcje

Urządzenie posiada tak dostosowane do potrzeb użytkownika prędkości pracy i możliwości wykonywania poszczególnych czynności, że bez przeszkód może być użyty w każdym domu, nie tylko przez zawodowego kucharza. Magimix 5200 XL to niezawodny sprzęt jaki pomoże stworzyć różnorodne i ciekawe dania, które przepędzą nudę z naszego jadłospisu. Można się z nim pokusić o przygotowanie właściwie każdego przepisu kulinarnego, co docenią domownicy i goście zaproszeni na specjalne okazje.

Dzięki robotowi usprawnimy prace i znacznie ja przyśpieszymy, dodatkowo nie męcząc się przy wielu czynnościach które normalnie sprawiają nam trudności, czyli rozdrabnianie twardych produktów, siekanie warzyw czy krojenie dużej ilości produktów. Oprócz tego można bez problemu przygotować masy na tort, ubić śmietanę, przygotować sorbet czy mus, a to już łatwa droga do podbicia serc naszych domowników pysznymi deserami i potrawami. Projektanci tego modelu pomyśleli także o wprowadzeniu trybu pulsacyjnego, czyli możliwości delikatnego roztarcia produktu, a nie roztarcia go na miazgę, co zdarza się jeśli urządzenie nie posiada takiego trybu.

Wygląd Magimix

O atrakcyjny wygląd modelu Magimix 5200 XL zadbali najlepsi projektanci, wkładając w to cała swoją wiedzę o ergonomiczności sprzętu i jego funkcjonalności, łącząc to z klasą i elegancją jakiej nie znajdziemy w innych urządzeniach. Do tego trzeba docenić również solidność wykonania i wytrzymałość poszczególnych elementów na długotrwałą pracę.

Robot kuchenny

Pojemnik

Pojemnik modelu Magimix 5200 XL jest przystosowany do mieszania i rozdrabniania każdego produktu spożywczego. Nie ma konieczności przenoszenia produktów do innych pojemników, aby je odpowiednio przygotować do kulinarnych fantazji.

Obsługa

Magimix 5200 XL nie zajmuje dużo miejsca na blacie kuchennym, a w swojej budowie ma aż 8 poszczególnych urządzeń. Jest prosty w budowie i wymianie poszczególnych ostrzy czy końcówek, co znacznie przyśpiesza przygotowanie dań. Producent wmontował blokadę bezpieczeństwa ostrzy w przypadku ich nieprawidłowego założenia oraz blokadę pokrywy, by np. nie rozlać zawartości pojemnika.