Wyciskarki i marka Cooksense

Cooksense to jeden z najlepszych producentów, jeśli chodzi o wolnoobrotowe wyciskarki. Dzięki temu, że sprzęt wykonuje wyłącznie wolne obroty wszystkie przygotowywane soki będą miały cenne witaminy i enzymy. Firmę, która stworzyła te urządzenie rozwija kilku pasjonatów, którzy chcieli zdrowo żyć i poprzez swoje produkty starali się uświadomić ludziom jak bardzo ważne jest zdrowe żywienie.

Sztandarowym produktem jest wyciskarka HD8801, która uważana jest za jedno z lepszych urządzeń na rynku. Wyciska sok oraz posiada również funkcję mielenia. Jest to sprzęt przygotowywany z materiałów doskonałej jakości, dlatego będzie prosty w czyszczeniu. Stawiając na najwyższą jakość firma starała się zadbać o wykorzystanie takich materiałów, które również będą bezpieczne dla zdrowia. Dlatego dostajemy takie urządzenia, które są dobrze przygotowywane i pozbawione szkodliwych składników takich jak bisfenole.

Sprzęt przygotowywany jest miedzy innymi z ULTEMu, z którego przygotowuje się tradycyjnie narzędzia chirurgiczne. Dzięki temu, mamy pewność, że taki sok nie będzie wchodził w reakcję z tym materiałem nawet mimo tego, że znajdować się w nim będą silne kwasy. W tym momencie najpopularniejszy sprzęt to Cooksense HD. To jedyna na rynku wyciskarka, która ma również funkcję mielenia, mimo że jest to sprzęt pionowy. Doskonała będzie do wyciskania soków z warzyw i owoców, oraz do przyrządzenia sałatek sorbetów oraz przecierów. Dzięki funkcji mielenia będzie można z łatwością przygotowywać placki ziemniaczane oraz masło orzechowe domowej roboty.

Ten sprzęt będzie idealny dla tych osób, które chcą mieć świetne jakościowo składniki i dodatkowo oczekuje, że będzie można zaoszczędzić nieco czasu. Przede wszystkim wyciskarka tego typu przygotowuje dla nas składniki odżywcze, które będzie można przechowywać nawet przez dwie doby w lodówce. Właśnie z tego powodu sprzęt tak świetnie się sprawdzi. Obecnie dostępne propozycje urządzeń właśnie od marki Cooksense to przede wszystkim sprzęt wielofunkcyjny, który będzie pozwalał na przerobienie traw pszenicznych. Jednocześnie mamy również mincer, który pozwala na przygotowywanie musów czy lodów.