Wyciskarka Cooksense HD

​To urządzenie to na naszym rynku nowość. Mamy tam doskonałe cechy pionowych oraz poziomych wyciskarek do soków. Dzięki zastosowaniu technologii pionowej możliwość wyciskania soku będzie istniała bez konieczności popychania surowca. Dodatkowo mamy korpus, który odpowiada za homogenizację produktów co jest możliwe raczej w przypadku wyciskarek poziomych.

Marka Cooksense przygotowała dla nas jedną z niewielu na rynku wyciskarek, które taką funkcję posiadają. Dzięki temu, że zastosowane zostało takie rozwiązanie będzie można dzięki urządzeniu wykonywać sałatki, sosy, sorbety czy pokarm dla dzieci. Wszystkie dania, które przygotowywać będzie się z tym sprzętem będą naturalnie wyglądać i doskonale smakować. Wyciskarka Cooksense HD została przygotowana z mocnym silnikiem 200W, co sprawi że będzie ona bardzo dobrze się sprawdzać w trakcie pracy z twardymi składnikami czy zielonymi warzywami. Sprzęt jest przygotowywany z dobrych jakościowo materiałów, będzie cichy oraz wydajny. Sito i wałek ślimakowy budowane są poliwęglanu przez co będą to elementy, które są szczególnie odporne na mechaniczne uszkodzenia. Wyciskarka będzie pracować świetnie nawet przez wiele lat dzięki temu jaki ma silnik. Pracuje ona z prędkością 47 obrotów na minutę i tym samym uda się uzyskać doskonały sok, który będzie pełen cennych składników odżywczych. Sok tak pozyskiwany praktycznie będzie pozbawiony piany przez co będzie smaczniejszy. Dzięki pracy na starannie dobranym przełożeniu wyciskarka będzie sobie dobrze radzić praktycznie z każdym składnikiem, ponieważ ma wielką siłę miażdżenia.

Najważniejsze cechy wyciskarki Cooksense to doskonała jakość i świetny wygląd - sito i wałek przygotowywany z użyciem nowoczesnego ULTEMU - świetny korpus do homogenizacji - dobry silnik indukcyjny z mocą 200W - przełożenie 1:37 - świetny rozmiar, będzie mieścić się praktycznie w każdej kuchni - prosta w obsłudze i czyszczeniu - brak w składzie bisfenoli - wygodna obsługa z instrukcją w języku polskim Serwis i części zamienne – firma gwarantuje nam w celu zapewniania doskonałej obsługi profesjonalny serwis gwarancyjny oraz obsługę po gwarancji. Mamy w magazynie praktycznie wszystkie części do tego urządzenia, dlatego jeśli przyjdzie konieczność naprawy nie będzie z tym problemów.