Ranking wyciskarek CZ II

​HUROM 2G

Wyciskarka Hurom z drugiej generacji model HG 2G to urządzenie doskonałe, które daje nam możliwość przygotowywania zdrowych i wartościowych soków z warzyw i owoców. Przy produkcji urządzenia stosowane były standardy bezpieczeństwa. Między innymi unikany był bisfenol. Sprzęt został przygotowany z użyciem wałka pionowego, dostępny jest w trzech kolorach. Innowacyjna budowa gwarantująca jeden wałek i dwie łopatki dobrze się sprawdza. W ten sposób ilość obrotów została zmniejszona a jednocześnie sok jest pozyskiwany bardzo skutecznie, wydajnie. Urządzenie ma również swój system czyszczący, dzięki czemu możemy być pewni, że będzie praktycznie doskonale pracował. Producent dołącza również zestaw akcesoriów, dzięki którym można ten sprzęt lepiej wykorzystywać.

HUROM HF 2G

Model HUROM HF 2G Premium to doskonałą pionowa wyciskarka o innowacyjnej budowie, która jest dobra do wyciskania owoców, warzyw oraz traw. W mechanizmie mamy wałek z podwójną łopatką, który będzie zwiększał skuteczność pracy przy zachowywaniu niskich obrotów. Wałek, który obraca się z prędkością 40 razy w ciągu minuty daje nam doskonały sok z pełnymi wartościami odżywczymi. W produkcji unikano bisfenolu, dlatego sprzęt jest również bezpieczny dla zdrowia. Czyszczenie jest realizowane ze specjalnymi akcesoriami, które dołącza dla nas producent.

HUROM HU 700

Hurom HU 700 to wyjątkowa wyciskarka, dzięki której szybko można przygotowywać sobie pyszne i zdrowe soku. To urządzenie ma wyjątkową konstrukcję pionową i wolnoobracający się ślimak. To on odpowiada za zgniatanie i wyciskanie owoców. Pionowe ustawienie przyspiesza wyciskanie soków, nie będzie trzeba składników upychać.

HUROM GD

Wyciskarka do soków Hurom GD to świetnie wykonane urządzenie, które da nam więcej możliwości niż tradycyjna sokowirówka. Oprócz tego, że urządzenie będzie wielozadaniowe to jednocześnie każda realizowana praca będzie wykonana naprawdę perfekcyjnie, dlatego przygotowywana potrawa czy sok będą rzeczywiście doskonałe w smaku. Można oczekiwać, że zachowane będą również wszystkie najcenniejsze składniki takich potraw, które będziemy chcieli sobie przygotowywać, dlatego pod tym względem urządzenie sprawdzi się rzeczywiście perfekcyjnie.