Najlepsze wyciskarki

​Wyciskarki nie są już produktem nowym na naszym rynku i cały czas rośnie dostępność różnych opcji. Czynnikiem decydującym o ich jakości i możliwościach zazwyczaj w dużym stopniu jest naturalnie cena urządzeń, ale bynajmniej nie jest to czynnik jedyny. Nawet wśród drogich urządzeń zdarzają się klasyczne niewypały, a niejedna tania wyciskarka jest w stanie nas pozytywnie zaskoczyć. Przed zakupem tego zdecydowanie nie taniego urządzenia warto jest zasięgnąć trochę języka i co najmniej przejrzeć fora internetowe i portale z filmikami o wszystkim, także o tych urządzeniach.

Kuvings BIG MOUTH B6000

Jedną z ciekawszych propozycji jest na pewno Kuvings BIG MOUTH B6000. Zaprojektowano ja z myślą o maksymalnym skróceniu czasu wyciskania produktów i ograniczenia tego procesu, ponieważ uszkadza on w sposób istotny uzyskiwany sok. Wyciskarkę wykonano z produktów wysokiej jakości, charakteryzują ją znakomite parametry techniczne pracy, a do tego jest bardzo solidna. Jest stosunkowo odporna na zarysowania i nie odkształca się w czasie pracy. Jest też odporna na działanie wilgoci. Ważnym elementem urządzenia jest specjalna blokada chroniąca silnik przed przegrzaniem. Jeśli jego temperatura wzrośnie za bardzo, zostanie wyłączony. Dzieje się to zazwyczaj po 30 minutach nieprzerwanej pracy. Innym ważnym elementem są specjalne funkcje dodatkowe. Można w niej na przykład zmielić zioła. Problemu nie stanowi także czyszczenie, ponieważ demontaż urządzenia jest banalnie prosty. Gwarancja jest tutaj standardowa, a dołożona jest do niej też książeczka z przepisami na pyszne dania z wyciskarki.

HUROM HH 2G

HUROM HH 2G to najpopularniejsza obecnie wyciskarka pionowa. Wyposażona jest w jeden wał ślimakowy i posiada dwie specjalne łopatki do radzenia sobie z surowcem. Zaskakująca jest także niska ilość obrotów urządzenia na minutę, bo jest to zaledwie 40, ale taki poziom został dobrany celowo. Wbrew pozorom, im mniej, tym lepiej i w ten sposób wyciskarka jest w stanie wyprodukować więcej soku z jednostki surowca i to w krótszym czasie. Wykorzystane do jej produkcji elementy są bardzo wytrzymałe i co ważne, nie ma w nich bisofenu, który pojawiał się w podobnych urządzeniach przed laty. Otrzymujemy też 10 lat gwarancji, że urządzenie będzie pracować idealnie.